TEYMUROVA KREM 2+1 KAMPANYASI

3 Adet Sadece 69,99 TL

More details

69,99 TL

Açıklama

Teymurova Krem Terleyerek kokan ve/veya pişik, mantar olan; ayak ve ayak parmakları, koltuk altı, meme altı, perine (apış arası) bölgelerine uygulanır.

KULLANIMI İÇİN ÖNERME NEDENLERİMİZ;

TEYMUROVA krem terleyen bölgelerdeki bakteri ve mantarlara barınma ve çoğalma imkanı sağlamaz, çünkü:

  • Antiperspirant etkisiyle terlemeyi normal seviyeye indirerek düzenler ( Talk, Çinko )
  • Koku giderici ve dezenfektan etkisiyle terleyen bölgeleri ( Ayak, Koltuk altı, Meme altı, Perine & Apışarası ) kötü kokudan kurtarır, Kaşıntıyı önler. ( Sodyum borat, Mentol yağı, Çinko oksit )
  • Antiseptik etkisiyle mikropları öldürür ve gelişmelerini önler. ( Borik asit, Çinko oksit, Methenamine, Salisilik asit, Mentol yağı )
  • Ölü hücrelerin ciltten uzaklaştırılmasına (peeling etki) ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Ağrı kesici ve ferahlatıcı etkisi vardır. (Salisilik asit, Menthol yağı )
  • Terlemeyi düzenleyerek mantarların üremesi için elverişli olan nemli ve sıcak ortamı yok ettiğinden İNDİREKT OLARAK  mantar tedavisine yardımcı olmaktadır.

teymurova_sunum_kibris.jpg

TEYMUROVA KREMİ KULLANMA ŞEKLİ:

Gündüzleri görünen bölgelere sürülmesi uygun değildir, çünkü çinko içermesi sebebiyle cilt üzerinde beyaz tabaka şeklinde kalır ama ev ortamında uygulanabilir.

Vücuttaki bölgelerde 8 saat kalması ve ardından güzelce temizlenmesi tavsiye edildiğinden gece kullanımı daha etkili olmaktadır. Sürülecek bölge güzelce temizlenmeli ve kuru olmalı. İnce bir krem tabakası sürülüp kısmen yedirilir. Gerekli bölgeye uygulama 3 gün üst üste akşamları yatmadan önce tekrarlanır. Teymurova krem ayak ve ayak parmakları arasına sürüldüğünde  çinko içermesi sebebiyle cilt üzerinde beyaz tabaka şeklinde kalır, temiz çorap giyilmeli, Ayak kokusu ve bölge terlemeleri için 3 gecelik kullanım yeterlidir. Pişiklerde kişinin durumuna göre süre uzatılabilir. İlk kullanımdan itibaren fark edilir sonuçlar alınacaktır.

Mantar oluşumuna sebep olan faktörleri ortadan kaldırmak, Koltuk altı, bacak arası ve kasıklarda oluşan kararmalar da süre 7-10 güne kadar uzatılabilir. Uzun süreli kullanımın herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak kısa sürede sonuç alınacağından uzun süre kullanmaya gerek kalmayabilir.

Dermatolojik testleri yapılmıştır. Hastalar tarafından iyi tolere edilmekte, tahriş, kızarıklık gibi yan etkilere neden olmamaktadır.

Herhangi bir alerji durumuna rastlanmamıştır.

Etkin ve güvenlidir.

Yorumlar

Müşteri Yorumu 
Osman Pek

2 li paket aldım anca yetti

Çok fazla şikayetim vardı ikili paket ancak yetti ve ciddi anlamda memnunum.çok teşekkür ederim

Müşteri Yorumu 
Diyar eylem

Ümitsizdim

Bu konuda çok destek aldım fakat teymurova ciddi anlamda fayda sağladı.

Müşteri Yorumu 
Ensar Geçmiş

Lazer Sonrası Lekelerimden Kurtuldum

Ben ürünü sadece bir hafta kullanmadım çok fazla kullandım. Bölgesel kararmalarda ki şikayetlerim gitti. Cildim tahriş olmuş ve yanık gibiydi. Şimdi artık hem lazer tedavim görüyorm hemde lekelerime çözüm buldum.

Müşteri Yorumu 
Makbule Eş

Artık Sağlığım İçin Tercih Ediceğim Tek Site

Sağlam bünye sitesinin ne kadar ürünleri az gibi görünse de güvenilir , hızlı teslimat olması benim için en büyük avantaj. Ayak kremlerinden tutun tüm ürünlerinde hem doğallık hemde çözüm var.

Müşteri Yorumu 
Seher Altınok

Düşünülmeden Alınacak Belkide En Güvenilir Krem

Her eve lazım olduğunu düşünüyorum . Benim 3 yıldır sürekli ecza dolabımda .

Müşteri Yorumu 
Hasan Dağlıkar

Ter Kokum Gitti

Öğrenci evinde çok sorun yaşadım arkadaşlarım arasında alay konusu oluyordum. Teymurova kremi azerbeycanlı arkadaşım önerdi. Her kremi kullandım fakat etki yapmadı. Teymurovayı bir hafta kullandım.ve şuan 3.ayımdayım şikayetim hala yok. Bence bu krem her yerde duyulması gereken bir krem.

Müşteri Yorumu 
Aydın Gümüşoğlu

Ayak Mantarı

Ayağımdaki ayak kokusu için kremi almıştım , Ama ayağımdaki yaralar dahi geçti. Tekli paket yerine ikili paket almanızı tavsiye ederim. İlk 2 , 3 gün kendini belli ediyor krem.

Müşteri Yorumu 
Emrah Kara

En İyi Ayak Kremi

Ayaklarım Çok kouyordu günde etkisi gösterdi teşekkür ederim

Yorumunuzu Yazın !

Bir Yorum Yaz

TEYMUROVA KREM 2+1 KAMPANYASI
TEYMUROVA KREM 2+1 KAMPANYASI

3 Adet Sadece 69,99 TL

Bir Yorum Yaz

2 aynı kategorideki diğer ürünler: