TEYMUROVA KREM

TEYMUROVA KREM Terleyerek kokan ve/veya pişik, mantar olan; ayak ve ayak parmakları, koltuk altı, meme altı, perine (apış arası) bölgelerine uygulanır.

More details

23,99 TL

Açıklama

KULLANIMI İÇİN ÖNERME NEDENLERİMİZ;

TEYMUROVA krem terleyen bölgelerdeki bakteri ve mantarlara barınma ve çoğalma imkanı sağlamaz, çünkü:

  • Antiperspirant etkisiyle terlemeyi normal seviyeye indirerek düzenler ( Talk, Çinko )
  • Koku giderici ve dezenfektan etkisiyle terleyen bölgeleri ( Ayak, Koltuk altı, Meme altı, Perine & Apışarası ) kötü kokudan kurtarır, Kaşıntıyı önler. ( Sodyum borat, Mentol yağı, Çinko oksit )
  • Antiseptik etkisiyle mikropları öldürür ve gelişmelerini önler. ( Borik asit, Çinko oksit, Methenamine, Salisilik asit, Mentol yağı )
  • Ölü hücrelerin ciltten uzaklaştırılmasına (peeling etki) ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Ağrı kesici ve ferahlatıcı etkisi vardır. (Salisilik asit, Menthol yağı )
  • Terlemeyi düzenleyerek mantarların üremesi için elverişli olan nemli ve sıcak ortamı yok ettiğinden İNDİREKT OLARAK  mantar tedavisine yardımcı olmaktadır.

teymurova_sunum_kibris.jpg

TEYMUROVA KREMİ KULLANMA ŞEKLİ:

Gündüzleri görünen bölgelere sürülmesi uygun değildir, çünkü çinko içermesi sebebiyle cilt üzerinde beyaz tabaka şeklinde kalır ama ev ortamında uygulanabilir.

Vücuttaki bölgelerde 8 saat kalması ve ardından güzelce temizlenmesi tavsiye edildiğinden gece kullanımı daha etkili olmaktadır. Sürülecek bölge güzelce temizlenmeli ve kuru olmalı. İnce bir krem tabakası sürülüp kısmen yedirilir. Gerekli bölgeye uygulama 3 gün üst üste akşamları yatmadan önce tekrarlanır. Teymurova krem ayak ve ayak parmakları arasına sürüldüğünde  çinko içermesi sebebiyle cilt üzerinde beyaz tabaka şeklinde kalır, temiz çorap giyilmeli, Ayak kokusu ve bölge terlemeleri için 3 gecelik kullanım yeterlidir. Pişiklerde kişinin durumuna göre süre uzatılabilir. İlk kullanımdan itibaren fark edilir sonuçlar alınacaktır.

Mantar oluşumuna sebep olan faktörleri ortadan kaldırmak, Koltuk altı, bacak arası ve kasıklarda oluşan kararmalar da süre 7-10 güne kadar uzatılabilir. Uzun süreli kullanımın herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak kısa sürede sonuç alınacağından uzun süre kullanmaya gerek kalmayabilir.

Dermatolojik testleri yapılmıştır. Hastalar tarafından iyi tolere edilmekte, tahriş, kızarıklık gibi yan etkilere neden olmamaktadır.

Herhangi bir alerji durumuna rastlanmamıştır.

Etkin ve güvenlidir.

Yorumlar

Müşteri Yorumu 
Ragıp Oval

Yorum sizin

Abim çok ter kokan biriydi şimdi çözümünü geçte olsa bulduk ve tanıştık .. Güvenle kullanabilirsiniz.

Müşteri Yorumu 
Erdinç Turneli

Ayak Kokusu

Ayaklarım çok kötü kokuyordu bu ilacı kullandım ve 2 günde fark etti

Müşteri Yorumu 
Mustafa Mert T

Koltuk Altı Ter

selamlar 2 gün önce elime ulaştı 2 gündür kullanıyorum. gayet memnunum öneririm arkadaşlar..

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.

Yorumunuzu Yazın !

Bir Yorum Yaz

TEYMUROVA KREM
TEYMUROVA KREM

TEYMUROVA KREM  Terleyerek kokan ve/veya pişik, mantar olan; ayak ve ayak parmakları, koltuk altı, meme altı, perine (apış arası) bölgelerine uygulanır.

Bir Yorum Yaz

2 aynı kategorideki diğer ürünler: